TABLICE Z NAZWAMI ULIC oraz tablice kierunkowe

Jesteśmy producentem tabliczek ulicznych oraz innych produktów systemu identyfikacji miejskiej, takich jak gabloty, witacze, plansze z planami itp. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje kompleksowa obsługę od projektu, wykonanie, transport i montaż we wskazanym miejscu.

Część wizualną tablic ulicznych można wykonać dwiema metodami:
- Cała grafika tabliczki wydrukowana jest na folii odblaskowej metodą solwentową i zabezpieczona folią przeciw UV, gwarantującą zabezpieczenie przed bleknięciem kolorów. Po zmroku „świeci cała tabliczka”.
- Tło grafiki wykonane z folii winylowej w dowolnym kolorze, elementy tekstowe i graficzne wykonane z folii odblaskowej. „Świecą” się tylko elementy graficzne, np. herb i nazwa ulicy. Zastosowanie folii odblaskowej gwarantuje doskonałą widoczność wieczorem i w nocy.

tabliczki z nazwami ulic

Tablice uliczne w ramkach stalowych - wzór T1

Tabliczki uliczne wykonane są z blachy aluminiowej z naklejoną folią odblaskową. Tablice uliczne umieszczone w stalowej ramce malowanej proszkowo mogą być mocowane do słupków lub bezpośrednio do ściany budynku. W ofercie posiadamy ramki w starndardowej wielkości 165mm x 750mm.

tabliczki z nazwami ulic
tabliczki z nazwami ulic

Tabliczki uliczne z blachy ocynkowanej zaginanej krawędziowo - wzór T2

Tabliczki uliczne wykonane są z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Tabliczka mocowana do słupka za pomocą dwóch uniwersalnych uchwytów.
Tabliczka może być wykonana w dowolnej wielkości.

tabliczki z nazwami ulic
tabliczki z nazwami ulic

Tabliczki uliczne z blachy ocynkowanej z uchwytami mocującymi do słupka - wzór T3

Tabliczki uliczne wykonane są z blachy ocynkowanej. Tabliczka mocowana do słupka pomocą dwóch uchwytów.
Tabliczka może być wykonana w dowolnej wielkości.

tabliczki z nazwami ulic
tabliczki z nazwami ulic

Tabliczki uliczne zawierają dowolną treść i grafikę zaprojektowaną wg wytycznych Zamawiającego. Tło tabliczki może być w dowlnym kolorze. Na części wizualnej umieszcza się najczęściej herb oraz piktogramy w przypadku oznacvzeń obiektów użyteczności publicznej.

producent tabliczek ulicznych

Słupki malowane są proszkowo lub cynkowane ogniowo. Słupki mogą być proste lub z ozdobnymi elementami, np. metalowa kula na górze słupka. Zamówienie realizujemy na terenie całego kraju.

Więcej informacji na stronie www.tabliceznazwamiulic.pl

Strona główna | Kontakt . Zobacz też: Witacze dla miast i gmin Tabliczki z nazwami ulic

605 22 90 65 grafika@undergraf.eu